اهدای جوایز تیم های برتر و تقدیر از راه یافتگان به مرحله نهایی اینوکاپ

اهدای جوایز تیم های برتر و تقدیر از راه یافتگان به مرحله نهایی اینوکاپ

دوشنبه ۲۳ اسفندماه، جلسه ای در مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی با حضور مهندس ابراهیمی مدیر مرکز، مهندس صبحی دبیر اجرایی جشنواره نوآوری و کسب و کار خواجه نصیر و تیم های راه یافته و برگزیدگان نهایی اینوکاپ برگزار شد. در این نشست خصوصی مدیر مرکز رشد خواجه نصیر از حضور کلیه تیم های شرکت کننده در جشنواره قدردانی کرد و با حضار به بررسی و نقد جشنواره از نگاه شرکت کنندگان پرداخت.
نمایندگان تیم های برتر از برگزاری این رویداد توسط دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی تشکر کرده و خواهان استمرار و توجه ویژه به فعال شدن اکوسیستم کارآفرینی در دانشگاه و به تبع آن در سطح کشور شدند. شرکت کنندگان با مثبت خواندن و قدرت ترویجی بالای جشنواره نوآوری و کسب و کار خواجه نصیر، در خصوص مراحل مختلف برگزارشده و برنامه ریزی هدفمند آن، با اشاره به نیاز جامعه دانشگاهی به رویدادهای نوآورانه، از تمایل بالای دانشجویان و اساتید به گسترش ارتباط پایدار دانشگاه و صنعت با برگزاری چنین برنامه هایی، سخن به میان آوردند.
مدیر مرکز رشد خواجه نصیر به برنامه ریزی برای برگزاری رویدادهای مختلف آموزشی و توانمندساز جهت رونق بیش از پیش اکوسیستم نوآوری دانشگاه تاکید کرد و ارتباط مستمر دانشجویان، اساتید و فعالین این حوزه را، راز موفقیت و نیل به ارتباط پایدار صنعت و دانشگاه دانست و خواهان مشارکت دانشجویان و اساتید در برگزاری و پایه گذاری برنامه ها شد.
در انتها، لوح تقدیر و تندیس اینوکاپ به راه یافتگان مرحله نهایی و همچنین جوایز تیم های حایز رتبه های برتر جشنواره اهدا شد و از تلاش آنها تجلیل به عمل آمد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *